NORMOLIP 5 30KAPS

1,320.00 L

NORMOLIP 5 30KAPS

Normolip 5 eshte nje suplement me baze fermente te orizit te kuq i cili ndihmon ne kontrrollin e kolesterolit si dhe ne metabolizmin e yndyrnave dhe sheqerit ne gjak

Në gjëndje

Normolip 5 30Kaps
NORMOLIP 5 30KAPS

1,320.00 L

SKU: 900343827 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi