FEROGLOBIN B12 SHURUP*200ML

1,250.00 L

Shurup hekur, zink e Vitamina B

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006115 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi