MILUPA MILK CEREAL MIXED FRUITS 6+ 250G

560.00 L

MILUPA PAPPA LATTEA MIXED FRUITS 250G

KREM ME FRUTA

Në gjëndje

Milupa Pappa Lattea Mixed Fruits 250G
MILUPA MILK CEREAL MIXED FRUITS 6+ 250G

560.00 L

SKU: Z005039 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi