MILUPA PAPPA LATTEA RICE CORN CEREAL*250G

480.00 L

MILUPA PAPPA LATTEA RICE CORN CEREAL*250G

KREM ME ORIZ DHE DRITHERA TE NDRYSHME

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005323 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi