MILUPA MILK CEREAL RISE 4+ 250G

560.00 L

MILUPA PAPPA LATTEA RISE CEREAL 250G

KREM ME MIELL ORIZI

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z003643 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi