MENTADENT WHITE NOW*75ML

350.00 L

Pastë dhëmbësh

Në gjëndje

Mentadent White Now 75ml
MENTADENT WHITE NOW*75ML

350.00 L

SKU: Z004740 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi