CURAPROX BLACK IS WHITE SET DENTIF+SPAZZ 5460

3,300.00 L

Pastë me veprim zbardhues me bazë karbon aktiv

Në gjëndje

CURAPROX BLACK IS WHITE SET DENTIF+SPAZZ 5460

3,300.00 L

SKU: Z009502 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi