IGIENEPIEDE TIMODORE CR DEOD50

600.00 L

Kremit Deodorant 48h Timodore një formule  e pasur me përbërës të veçantë që mund të kontrollojnë djersitjen e këmbës edhe për një periudhë kohore të gjatë.

Në gjëndje

Igienepiede Timodore Cr Deod50
IGIENEPIEDE TIMODORE CR DEOD50

600.00 L

SKU: 901179034 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi