SOS UNGHIE OFFICINALE RINFORZANTE 10ML

860.00 L

SOS UNGHIE OFFICINALE RINFORZANTE 10ML

“S.O.S UNGHIE RINFORZANTE” ( Forcuesi i Thonjëve)

Është zgjidhja ideale dhe me efektive për të rivendosur qëndrueshmëri, forcim dhe fleksibilitet në thonjtë tuaj, duke u dhënë atyre një përmisim të menjëhershëm.

Në gjëndje

SOS UNGHIE OFFICINALE RINFORZANTE 10ML

860.00 L

SKU: Z004335 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi