FROIKA AFTER BITE GEL 40ML

860.00 L

After bite gel heq dhimbjen,kruajtjen,enjtjen e shkaktuar pas pickimit te insekteve(mushkonjave,bletëve,grerëzave,pleshtave,merimangave) ose nga kontakti me kandilët e detit ,hithrat dhe agjentë inflamator.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z008663 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi