CURAPROX DENTAL FLOSSPIC X30 DF967

561.00 L

CURAPROX DENTAL FLOSSPIC X30 DF967

Në gjëndje

Curaprox Dental Flosspic X30 Df967
CURAPROX DENTAL FLOSSPIC X30 DF967

561.00 L

SKU: Z009770 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi