CURASEPT ADS212 COLLUT 0,12 200ML

977.50 L

CURASEPT ADS212 COLLUT 0,12 200ML

Shpelares per veprim te zgjatur me kloreksidine 0.12%

Në gjëndje

Curasept Ads212 Collut 0,12 200Ml
CURASEPT ADS212 COLLUT 0,12 200ML

977.50 L

SKU: 907119515 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi