PARODONTAX DENTIF PIANTE FLUORIDE*75ML

500.00 L

Pastë dhëmbësh

Në gjëndje

Parodontax Pastë dhëmbësh 75ml
PARODONTAX DENTIF PIANTE FLUORIDE*75ML

500.00 L

SKU: 908807807 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi