CURASEPT GEL PARODONTALE 1% 30ML

1,040.00 L

CURASEPT GEL PARODONTALE 1% 30ML

Në gjëndje

CURASEPT GEL PARODONTALE 1% 30ML

1,040.00 L

SKU: Z006481 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi