JOWAE NIGHT YOUTH CONCENT. DETOX & RADIANCE*30ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,770.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE NIGHT YOUTH CONCENT. DETOX & RADIANCE*30ML

Serum me lumifenole antioksidante dhe ekstrakte te cajit te zi te fermentuar. 
I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave edhe ato me sensitive. 

Ndihmon uniformizimin e ngjyres se lekures dhe zbeh hiperpigmentimet. 
I jep fytyres shkelqim. 

Permbajtja:

  • Lumifenole antioksidante
  • Ekstrakte te cajit te zi te fermentuar
  • AHA
  • Vitamine B3
Perdorimi:
Aplikohet ne darke ne gjithe fytyren duke shmangur zonen rreth syve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori