PHYTOCOLOR BIONDO 7

1,630.00 L

Bojë për flokët

Në gjëndje

Phytocolor Biondo 7
PHYTOCOLOR BIONDO 7

1,630.00 L

SKU: 910835560 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi