BEURER PULSE OXIMETER *PO35

5,530.00 L

BEURER PULSE OXIMETER *PO35

Në gjëndje

BEURER PULSE OXIMETER *PO35
BEURER PULSE OXIMETER *PO35

5,530.00 L

SKU: Z013303 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi