VICHY MINERAL 89 PREBIOTIC SERUM *30ML Trego me te zmadhuar

VICHY MINERAL 89 PREBIOTIC SERUM *30ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY MINERAL 89 PREBIOTIC SERUM *30ML

Vichy – Mineral 89 Probiotic concentrate

Vichy – Mineral 89 Probiotic është serum i përqendruar dhe i bazuar në fraksionet e probiotikëve, të cilët mbështesin dhe rigjenerojnë intensivisht imunitetin e lëkurës.

Falë formulës së pasur me ekstrakte probiotike, së bashku me ujin vullkanik nga Vichy, përshpejtohet dukshëm rigjenerimi i lëkurës dhe kjo e fundit bëhet më elastike.

Formula e serumit përmban gjithashtu niacinamide, të cilat ndihmojnë për të zvogëluar humbjen e ujit transepidermal dhe për ta bërë lëkurën më të butë, më rrezatuese dhe më elastike.

  • Rigjeneron lëkurën.
  • Përmirëson elasticitetin e lëkurës.
  • Redukton rrudhat.
  • I përshtatshëm për të gjithe llojet e lëkurave.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë si procesi i parë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori