NUXE SUN HYDRATING ENHANCING SELF-TAN *100ML Trego me te zmadhuar

NUXE SUN HYDRATING ENHANCING SELF-TAN *100ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NUXE SUN HYDRATING ENHANCING SELF-TAN *100ML

Krem nxires per fytyren dhe trupin me baze uji dhe lule dielli. Hidraton lekuren nderkohe qe jep brenda 2 oreve shkelqim dhe ngjyre per lekuren. 
Mund te perdoret gjate gjithe vitit. Duhet te shperndahet ne menyre uniforme. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori