PHYTOCOLOR GOLDEN BLONDE 9.3

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,820.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOCOLOR GOLDEN BLONDE 9.3

Phytocolor është bojë më përmbajtje pigmentesh me origjinë bimore dhe pa amoniak, për një ngjyrë rrezatuese dhe plot shkëlqim. Mbulon 100% të flokëve gri dhe garanton një ngjyrë që zgjat në kohë. Phytocolor është delikate për flokët e skalpin dhe minimizon rrezikun për alergji.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori