PHYTOAPAISANT ANTI-ITCH TREATMENT SERUM *50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,875.00

Pagesë me para në dorë

L2,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOAPAISANT ANTI-ITCH TREATMENT SERUM *50ML

Serum trajtues per skalp te irrituar. Lehteson kruarjen dhe qeteson skalpin.

Permbajtja:

  • Ektrakt JUJUBA - redukton clirimin e histamines e cila eshte pergjegjese per zinxhirin e reaksioneve inflamatore
  • Ekstrakt frut pasioni dhe lule bliri - me veti qetesuese dhe lehtesuese. 


Perdorimi:
Aplikohet ne zonat e irrituara dhe masazhohet skalpi. Nuk shpelahet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori