PHYTOLIUM + TRAITEMENT ANTICHUTE HOMME SIERO*100ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,225.00

Pagesë me para në dorë

L4,300.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOLIUM + TRAITEMENT ANTICHUTE HOMME SIERO*100ML

Serum kunder renies se flokeve tek meshkujt. Lufton plakjen e bulbit te flokut dhe rrit rezistencen ndaj stresit radikalar. Stimulon mikroqarkullimin ne fibren e flokut dhe ruan pH natyral te skalpit. 

Permbajtja:

  • Ekstrakt Shiitake - stimulon sistemin imunitar. Ka veprim antioksidant dhe rivaskularizues. 
  • Vitamine B3 - e nevojshme per prodhim energjie. 


Perdorimi:
Perdoret cdo dite per 6 jave. Tundet para perdorimit dhe aplikohet me seksione ne gjithe skalpin e thate. Masazhohet. Nuk shpelahet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori