LIERAC ARKESKIN FLUIDE NUIT VISAGE&COU *50ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,640.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC ARKESKIN FLUIDE NUIT VISAGE&COU *50ML

Fluid nate qe korrigjon shenjat e menopauzes ne lekure. 

Permbajtja:

  • Biopeptid nate: aktivizon rigjenerimin qelizor
  • Fara Lini: rigjeneron dhe ridensifikon
  • Cikore: zbut dhe permireson elasticitetin 
  • Acid Hialuronik: hidraton 


Perdorimi:
Aplikohet ne darke ne fytyre dhe qafe. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori