LIERAC ARKESKIN CREME JOUR VISAGE&COU *50ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,640.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC ARKESKIN CREME JOUR VISAGE&COU *50ML

Krem dite qe kundershton shenjat e plakjes nga menopauza. 

Permbajtja:

  • Biopeptide dite: ushqen dhe aktivizon mbrojtjen e lekures
  • Ekstrakt kakao: i rikthen lekures elasticitetin 
  • Acid hialuronik (peshe e madhe molekulare): hidraton dhe zbut lekuren 


Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes ne fytyre dhe qafe. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori