PINGO PANNOLINI NR 1 *2-5KG *27PZ Trego me te zmadhuar

PINGO PANNOLINI NR 1 *2-5KG *27PZ

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PINGO PANNOLINI NR 1 *2-5KG *27PZ

Pelena ekologjike Pingo të cilësisë së lartë janë të bëra me materiale që nuk irritojne lëkurën e bebes. Të buta, të holla dhe shumë përthithëse i japin komfort bebit tuaj. Përshtaten sipas masës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje.

Të testuara dermatologjikisht
Pelena ekologjike

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori