BEURER DIGITAL HEARING AMPLIFIERS RECHARG HA 85

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L26,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BEURER DIGITAL HEARING AMPLIFIERS RECHARG HA 85

Aparat degjimi i karikueshem Beurer. Thuajse i padukshem fale formes ergonomike. Paketimi ka brenda 4 bateri litiumi te rikarikueshme. 

  • Sinjal shume i qarte
  • Set me 2 kufje, nga 1 per secilin vesh. 
  • 2 programe te ndryshme degjimi
  • Bateri te nderrueshme dhe te karikueshme
  • Me karikues mikro USB
  • Ideal per humbje te pjesshme degjimi 
  • Forme ergonomike
  • 2 programe per mjedis te qete ose te zhurmshem
  • Frequenca 200 - 8000 Hz
  • Volumi max 114 dB

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori