NOVEXPERT BOOSTER SERUM WITH 5 OMEGAS*30ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT BOOSTER SERUM WITH 5 OMEGAS*30ML

Serum i pershtatshem per lekura te thata dhe normale.
5 omega ne 1 shishe te vetme. Premton ushqim te thelle te lekures dhe hidratim te plote te saj.

Mungesa e omegave ne lekure e ben lekuren te thate dhe sensitive ndaj agjenteve irritues.
  - Omega 3 e marre nga vaji i Sacha Inchi 
  - Omega 5 nga vaji i farave te sheges me veti antioksidante
  - Omega 7 ne vajin e marre nga sea buckthorn e pasur dhe me vitamina A,C,E.
  - Omega 6 dhe 9marre nga jojoba, marula, susami dhe vajrat vegjetale

Permbajtja:

 • BISABOLOLOL
 • Vaj nga farat e CAMELINA SATIVA -  e pasur me vitamine E dhe omega 3,6,7,9
 • Vaj nga SEA BUCKTHORN - e pasur me vitamine A,C,E dhe omega 3,6,7,9
 • Ekstrakt LAMINARIA OCHROLEUCAAnti
 • Vaj Sacha Inchi - e pasur me Vitamin E + Omega 3, 6, 9
 • Vaj nga farat e PUNICA GRANATUM (shege) - e pasur me vitamine E dhe omega 3,5,6,9
 • Ekstrakte ROSMARINUS OFFICINALIS (ROZMARINE) - veprim kunder radikaleve te lira
 • Vaj MRULA - e pasur me Vitamin C + Omega 3, 6, 7, 9
 • Vaj i farave te SUSaMIT - e pasur me Vitamin E + Omega 3, 6, 9
 • Vaj JOJOBA - e pasur me Omega 7, 9
 • TOCOPHEROL - Vitmamine E nga Soja
 • Vaj LULEDIELLI - e pasur me Omega 6, 9
 • Vaj ULLIRI
Perdorimi:
Perdoren 3-5 pika ne dore dhe masazhohet ne fytyre me pas. Mund te perdoret i vetem ose para kremit hidratant. Mund te vendoset si primer para vendosjes se make-up. Perdoret 1-2 here ne dite. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori