NOVEXPERT MICELLAR WATER WITH HYAL.ACID*200ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT MICELLAR WATER WITH HYAL.ACID*200ML

Uje micelar me acid hialuronik. Formule 100% natyrale dhe hipoalergjike.
Ben pastrimin e papastertive te lekures, largon make-up nga fytyra, syte dhe buzet. 

Permbajtja:

  • Xhel ALOE VERA
  • Ekstrakte te CAJIT JESHIL
  • GLICERINE me vet ihidratante
  • Fermente LACTOBACILLUS
  • ACID HIALURONIK

Perdorimi:
Aplikohet nepermjet nje diskete pambuku. Perdoret 2 here ne dite ne mengjes dhe ne darke. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori