NOVEXPERT THE REPULP MASK *50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT THE REPULP MASK *50ML

Maske hidratante me acid hialuronik qe i pershtatet lekurave normale-mix dhe te thata. Trajtim per lekura te ekspozuara gjate ne te ftohte, te ngrohte, ne ere te fprte ose ajer te kondicionuar. Ofron nje sasi te madhe anti oksidantesh te cilet ushqejne dhe hidratojne lekuren. 

Permbajtja:

 • Xhel ALOE VERA
 • BIOSACCHARIDE GUM-2 - agjent anti rrudhe
 • BISABOLOLOL
 • Ekstrakt BROKOLI
 • Ekstrakt CAJI JESHIL
 • GLYCERIN - veti hidratuese
 • LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT - ekstrakt algash me veti anti rrudhe
 • Ekstrakt nga farat e EVENING PRIMROSE
 • Ekstrakt nga fruti i SHEGES
 • Ekstrakt ROZMARINE
 • Ekstrakt GJEMBGOMARI
 • ACID HIALURONIK
 • TOCOPHEROL - vitamine E
 • TREHALOSIS - veti hidratante
 • Gjalp SHEA - me veti ushqyese
 • Gjalp KOKUM - me veti ushqyese
 • Vaj LULEDIELLI - e pasur me omega 6,9

Perdorimi:
Aolikohet ne lekure te pastruar. Lihet per 15 minuta. Shpelahet me uje te ngrohte dhe me pas me uje te ftohte. Kjo maske indikohet kur je ekspozuar per kohe te gjate ne diell, ne te ftohte.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori