NOVEXPERT THE EXPERT ANTI-AGING CREAM *40ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT THE EXPERT ANTI-AGING CREAM *40ML

Krem anti rrudhe per lekura te thata. Permban kompleksin Pro-Collagen. 

 • Lekura eshte me e mbrojtur
 • Lekura eshte me e rigjeneruar
 • Lekura eshte me e stimuluar
Permbajtja:
 • ADENOSINE - veprim anti rrudhe
 • Ekstrakt ALARIA ESCULENTA - booster kolagjeni dhe acidi hialuronik 
 • Xhel ALOE VERA
 • BIOSACCHARIDE GUM-2 - veprim anti rrudhe
 • Ekstrakt BROKOLI
 • Ekstrakt nga CAJI JESHIL
 • GLYCERIN - agjent hidratant
 • Ekstrakt i lules HELICHRYSUM ARENARIUM 
 • Ekstrakt i gjetheve te HELICHRYSUM ITALICUM - stimulues i kolagjenit
 • Ekstrakt i algave LAMINARIA OCHROLEUCA - veprim anti rrudhe
 • Ekstrakt i farave te EVENING PRIMROSE
 • Ekstrakt i SHEGES
 • Ekstrakt i farave te MOLLES - veprim anti rrudhe
 • Ekstrakt ROZMARINE
 • Ekstrakt GJEMBGOMARI
 • SODIUM COCOYL ALANINATE - agjent anti rrrudhe
 • ACID HiaLURONIK
 • TOCOPHEROL - vitamine E nga soja

Perdorimi: 
Aplikohet ne gjithe lekuren ne mengjes dhe ne darke. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori