NATURAL FACTORS VITAMINE C 1000MG *90TAB Trego me te zmadhuar

NATURAL FACTORS VITAMINE C 1000MG *90TAB

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

NATURAL FACTORS VITAMINE C 1000MG *90TAB

Vita,ome C me veti shume te mira antioksidante. Ndihmon ne mirembajtjen e sistemit kockor, kartilagove, dhembeve dhe gingivave. Permban bioflavonoide dhe ekstrakte te trendafilit te eger te cilat ndihmojne ne perthithjen e vitamines C. 

  • Veti mbrojtese antioksidante 
  • Lufton formimin e radikaleve te lira
  • Nxit sistemin imunitar
  • Redukton simptomat e ftohjes
  • Promovon kocka dhe dhembe te shendetshem 
  • Ndihmon ne forcimin e trupit ne kohe stresi 

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi i 1 tablete ne dite

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori