LIERAC PREMIUM VOLUPTUOUS LUXE LA CURE +CR+POUCH Trego me te zmadhuar

LIERAC PREMIUM VOLUPTUOUS LUXE LA CURE +CR+POUCH

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L14,625.00

Pagesë me para në dorë

L19,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM VOLUPTUOUS LUXE LA CURE +CR+POUCH

LIERAC PREMIUM THE CURE ABSOLUTE ANTI-AGING *30ML
Një trajtim i ri për ti bërë ballë plakjes së parakohshme të lëkurës Falë kërkimeve të fundit të rigjenerimit qelizor, Premium La Cure ka një formulë të re inovative që korrigjon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës. 

Formula bashkon Hexapeptidin FX, një princip aktiv që riprodhon proteinën FOXO dhe ndihmon në rigjenerimin e indeve, me teknologjinë GDF-11 që favorizon rigjenerimin qelizor duke stimuluar proteinen e rinisë. Qelizat e reja shtohen ndërsa të plakurat pakësohen. 

Rezultati: Në fund të ciklit të trajtimit, lëkura çlirohet nga shenjat e stresit, rigjenerohet dhe lëkura rigjen rininë e saj. Një formulë inovative e zhvilluar në bashkepunim me Universitetin e Harvard Një teksture aktive e çmuar, që jep freski dhe komfort. Një aromë femërore me baze jasemini, irs dhe myshk. 

Menyra e perdorimnit: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar para trajtmit të përditshëm. 
Trajtim 28 ditor për tu përsëritur 1 deri në 3 herë në vit.

LIERAC PREMIUM ABSOLUTE KREM VOLUPTUESE 50ML
Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

  • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
  • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
  • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Kkrem me veti te jashtëzakonshme ushqyese dhe antioksiduese vepron në dermë duke tendosur rrudhat e shprehisë dhe duke mbushur rrudhat e thella.

Përbërës aktiv:

  • Solucioacidi hialuronik i paster 5%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
  • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 5%: tendorrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
  • Kompleks ushqyes (Gjalpë karite, NMF,Glicerine) 17%.

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes për një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale, në darkë për të rregulluar e rigjeneruar lëkurënKlientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori