LIERAC PREMIUM SILKY CREAM + EYE CONTOUR +POUCH Trego me te zmadhuar

LIERAC PREMIUM SILKY CREAM + EYE CONTOUR +POUCH

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L12,382.50

Pagesë me para në dorë

L16,510.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM SILKY CREAM + EYE CONTOUR +POUCH

LIERAC PREMIUM ABSOLUTE KREM SOYEUSE 50ML
Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

 • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
 • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
 • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Kkrem me veti te jashtëzakonshme ushqyese dhe antioksiduese vepron në dermë duke tendosur rrudhat e shprehisë dhe duke mbushur rrudhat e thella. I përshtatshëm për lëkurë normale në mikse.

Përbërës aktiv:

 • Solucioacidi hialuronik i paster 5%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
 • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
 • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 5%: tendorrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
 • Kompleks ushqyes (Gjalpë karite, NMF,Glicerine) 17%.

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes për një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale, në darkë për të rregulluar e rigjeneruar lëkurën.LIERAC PREMIUM YEUX 15ML
Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

 • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
 • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
 • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Trajtimi me kremin e syve siguronjë efekanti-rrudhëanti-rrathë e anti-borsa të përforcuar.

Përbërës aktiv:

 • Solucioacidi hialuronik i paster 10%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
 • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
 • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 10%: tendorrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
 • Ekstrakte boronice (të pasura me flavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe anti-inflamator
 • Ekstrakte boronice (të pasura me flavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe anti-inflamator
 • Agjentë kamuflimi e pigmente reflektues të dritës: zbusin të gjitha imperfeksionet

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet me masazhe të lehta nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm të syrit. Ideal në mëngjes r të tendosur konturet dhe ndriçuar shikimin, në darkë r një veprim riparues e rigjenerues optimal.

Klientët që blenë këtë lib

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori