LIERAC HYDRAGENIST SERUM+ GEL CREAM +POUCH Trego me te zmadhuar

LIERAC HYDRAGENIST SERUM+ GEL CREAM +POUCH

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,655.00

Pagesë me para në dorë

L7,540.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HYDRAGENIST SERUM+ GEL CREAM +POUCH

LIERAC HYDRAGENIST SERUM 30ML

Laboratorët Lierac kanë krijuar HYDRAGENISTnjë linjë kujdesi ndaj lëkurës e frymëzuar nga oksigjenimi i indeve; teknikë estetike për hidratim intensiv që shfrytëzon induktimin e oksigjenit të pastër, acidit hialuronik dhe vitaminave në lëkurë në mënyrë qe ta hidratojë atë intensivisht. Oksigjeni në lëkurë stimulon keratinocitet duke amplifikuar rolin e thithësit të ujit në nivel epidermik (NMF) dhe stimulon fibroblastet duke aktivizuar glukozaminoglikanin (GAGs), thithësin e ujit në nivel dermik.  Ditë pas dite, lëkura rifiton strukturën e saj, rrudhat dhe vijat e holla sfumohen dhe fytyra shkëlqen; freskia e fytyrës rikthehet plotësisht.

Hydragenist është linja e parë trajtuese që siguron efikasitet kundër moshës dhe hidratim në një gjest të vetëm. Hydragenist serum është super i përqendruar në Kompleksin HydraO2 (15%), i pasurme AHA (alfahidroksi acide) nga frutat duke dhururar një thesar të vërtetë hidratimi për lëkuren. kombinuar me kremin ose krem-xhelin e së njëjtës linjë, vepron si një theksues vërtetë hidratimi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Përbërës aktiv:

  • Hydra O2 Complex 15%: Oksigjen biomimetik, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh
  • NMF 10%, hidratues
  • Alfa hidroksi acide nga frutat 0.5%: veprim lëmues të përforcuar dhe një efekt lëkurë e dytë të menjëhershëm

Mënyra e përdorimit:

Aplikondispiknë fytyrë në mëngjedhnë darkëtë vetëospërparkremitë zakonshëm LIERACShtoni disa piknë fondotintëtuanjë aplikimë të lehtë dhkomfort.

LIERAC HYDRAGENIST XHEL-KREM 50ML

Laboratorët Lierac kanë krijuar HYDRAGENIST, një linjë kujdesi ndaj lëkurës e frymëzuanga oksigjenimi indeve; teknikë estetike r hidratim intensiv që shfrytëzon induktimin e oksigjenit të pastër, acidit hialuronik dhe vitaminave në lëkurë në mënyrë qe ta hidratojë atë intensivisht. Oksigjeni në lëkurë stimulon keratinocitet duke amplifikuar rolin e thithësit  ujit  nivel epidermik (NMF) dhe stimulon fibroblastet duke aktivizuar glukozaminoglikanin (GAGs), thithësin e ujit në nivel dermik.  Ditë pas dite, lëkura rifiton strukturën e saj, rrudhat dhe vijat e holla sfumohen dhe fytyra shkëlqen; freskia e fytyrës rikthehet plotësisht.

Hydragenist është linjparë trajtuesqë siguroefikasitet kundër moshëdhhidratinë një gjestë vetëm. Hydragenist xhel-krem ka një fragrancë femërore të freskët, delikat që bashkoujin trëndafilitjaseminit dhgardenias, ideal pë lëkurën normale mikse.

Përbërës aktiv:

  • HydrOComple7%Oksigjebiomimetik, acihialuronikgjethtë VernonidhKoncentrat VitaminasMineralesh
  • NM5%, hidratues
  • Pluhungkokrrizat e orizidhe ‘soffocus’ me efekmatifikue6.1%

Mënyra e përdorimit:

Aplikonkreminë fytyrë në mëngjedhe/osnë darkëtëvetëospaserumihidratues.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori