JOWAE CHRISTMAS SET HYDRATION Trego me te zmadhuar

JOWAE CHRISTMAS SET HYDRATION

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,220.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE CHRISTMAS SET HYDRATION

JOWAE MOISTURIZING RICH CREAM 40ML

Krem hidratues. I jep lekures hidratimin e nevojshem, efekt mbushes dhe butesi. 

Me permbajtje te Lumifenoleve dhe ujit te luleve te Sakures i rikthejne lekures balancen. 

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Uje nga lulet Sakura - hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.

- Glicerine vegjetale 

-Vitamine E

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne fytyre te paster.

JOWAE MICELLAR CLEANSING WATER *200ML

Uje patrues per fytyren dhe syte. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Pastron dhe largon makiazhin duke i dhene lekures freski dhe shkelqim. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Imperial Peony - me veprim zbutes dhe qetesues

- Glicerine vegjetale

- Kopmlekse emoliente

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke nepermjet nje diskete pambuku.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori