JOWAE CHRISTMAS SET ANTI-WRINKLE Trego me te zmadhuar

JOWAE CHRISTMAS SET ANTI-WRINKLE

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,752.50

Pagesë me para në dorë

L3,670.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE CHRISTMAS SET ANTI-WRINKLE

JOWAE WRINKLE SMOOTHING LIGHT CREAM 40ML

Krem anti-rrudhe per lekura normale-mikse dhe ato sensitive. Fytyra vizualisht do te duket me e re, e bute dhe e shkelqyeshme. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Ginseng i kuq - Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

- Peptide zbutese

- Acid Hialuronik

- Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet çdo mengjes.

JOWAE SOOTHING CLEANSING MILK *200ML

Qumesht pastrues per lekura te thata. I pershtatshem per pastrimin e makiazhit ne fytyre dhe sy. I jep lekures freski dhe shkelqim. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Imperial Peony - me veprim zbutes dhe qetesues

- Jojoba

- Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke me ndihmen e nje diskete pambuku.

 *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori