JOWAE CHRISTMAS SET ENERGIZING HYDRATION

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,167.50

Pagesë me para në dorë

L2,890.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE CHRISTMAS SET ENERGIZING HYDRATION

JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML

Antioxidant Lumiphenol & Kumquat 
Gel per fytyren, i pershtatshem per lekurat edhe me sensitive.

 95% e perberesve kane origjine natyrale
Hidraton 24 ore, i jep energji lekures dhe nje freski te menjehershme.

Aplikohet ne mengjes

Sekrete Jowaé: Ushtrohet nje presion i lehte mes vetullave, zone e quajtur "syri i 3" Stimulimi i kesaj pike, i cili eshte rezultat i aktivizimit, ndihmon te aktivizoje energjine qe rikthen ekuilibrin

Perberesit Aktive: - Antioxidant Lumiphenols 
                           - Kumquat 
                           - Caffeine 

JOWAE MOUSSE MICELLAR CLEANSING * 150 ML

98% perberes me origjine natyrale
 Lumiphenole antioksidues & Imperial Peony

Per fytyren dhe syte, delikat per lekurat me sensitive

Pastron dhe heq make up me lehtesi dhe butesi. Eliminon papastertite dhe pluhurat nga ndotja e ambjentit. Lekura fiton rehati dhe pasterti duke u ribalancuar. Perfundimi eshte nje lekure e bardhe dhe plot freski. Nuk irriton syte dhe nuk e than lekuren

E formuluar pa sapunina, SLS, SLES.

Aplikohet ne mengjes dhe darke ne lekure te lagur me uje. Masazhohet dhe shpelahet.

Perberesit kryesor: 
- Antioxidant Lumiphenols
- Imperial peony
- Vegetal glycerine
- Plant saponins

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori