KLORANE SH SEC SPR SEBOREG ORTICA 50ML Trego me te zmadhuar

KLORANE SH SEC SPR SEBOREG ORTICA 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L750.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SH SEC SPR SEBOREG ORTICA 50ML

KLORANE SHAMPO E THATE ME HITHER

PER FLOKE TE YNDYRSHEM

Esenca hidroglukonike nga rrënjë e hithrës (Urtica dioica L.) përmban bashkime policiklike që rregullojnë yndyrën.

Shampo e thatë ne formë spray ,në sajë te substancave thithëse që përmban ,largon yndyrën e tepërt pa nevojën e ujit.

Përdorimi:
Sprucojeni një sasi të vogël të produktit 30cm larg flokut dhe shpërndajeni mirë. Përhapet lehtë,lëreni për 2 minuta dhe hiqet me një krehje me furcë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori