KLORANE SH RIFLES CAMOM 400ML Trego me te zmadhuar

KLORANE SH RIFLES CAMOM 400ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SH RIFLES CAMOM 400ML

Për refleks të artë dhe shkëlqyes në flokë bjond natyral,gështenjë e hapur ose me fije

Esenca hidroalkolike e kamomilit (Matricaria chamomilla L.) përmban flavonoidin apigenin.

Shampo me me Kamomil jep gradualisht refleks të artë dhe shkëlqyes në flokët natyral ,gështenjë e hapur ose me fije.

 Mënyra e përdorimit:

- Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
- Masazhojeni me delikatesë. 
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori