BEURER BABYCARE TIRALATTE MANUALE BY15

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,600.00

Pagesë me para në dorë

L4,000.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

BEURER BABYCARE TIRALATTE MANUALE BY15

Pompe gjiri manuale. E lehte ne perdorim. 

  • Shishe me sistemanti-kolike per te shmangur dhimbjet e barkut dhe diskomfortin tek femijet.
  • 2 nivele pompimi.
  • Dizajn kompakt  per lehtesi ne perdorim.
  • Me teknologji vakumi
  • 2 pershtates per kokat e biberonave (Philip Avent dhe NUK)
  • Aksesoret mund te dezinfektohen.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori