LIERAC BODY HYDRA+ GOMMAGE MICROPEELING *200ML Trego me te zmadhuar

LIERAC BODY HYDRA+ GOMMAGE MICROPEELING *200ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,250.00

Pagesë me para në dorë

L3,000.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BODY HYDRA+ GOMMAGE MICROPEELING *200ML

Skrub per trupin i cili jep nje efekt mikropeeloing. Me ne permbajtje 2 lloje acidi hialuronik dhe silicium riparues, riparon lekuren dhe i jep mbushje. 


Perberes aktiv:

  • 2 forma acidi hialuronik - nejra me peshe te madhe molekulare  e cila i jep hidratim te menjehershem lekures, tjetra e inkapsuluar shkon me ne thellesi duke dhene komfort per nje kohe me te gjate. 
  • Silicium riparues - ndikon ne prodhimin e kolagjenit ne lekure 
  • Ekstrakte bimesh - japin efekt eksfoliues


Perdorimi:
Aplikohet 1 here ne jave ne lekure te njomur. Masazhohet me levizje rrethore dhe me pas shpelahet. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori