PHYTOKERATINE SHAMPOO *250ML Trego me te zmadhuar

PHYTOKERATINE SHAMPOO *250ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,560.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE SHAMPOO *250ML

Trajtim riparues qe ristrukturon dhe riparon floket e demtuar. E pasuruar me keratine vegjetale. 
Fibra e flokut riaprohet, fiton fortesi dhe butesi. 

Perdorimi:
Aplikohet ne floke te lagur, masazhohet dhe shpelahet me uje. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori