AVENE CLEANANCE SOLAIRE TEINTE SPF50+ *50ML Trego me te zmadhuar

AVENE CLEANANCE SOLAIRE TEINTE SPF50+ *50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENE CLEANANCE SOLAIRE TEINTE SPF50+ *50ML

Mbrojtes kunder diellit me kombinim te 4 filtrave mbrojtes kunder rrezatimit UVA/UVB. Permban gjithashtu kompleks antioksidant per te mbrojtur lekuren nga stresi oksidativ. Prania e ujit termal Avene shfaq veti hidratuese dhe qetesuese ndaj irritimeve te ndryshme. 
Monolaurina ne permbajtje ben rregullimin e prodhimit te yndyres ne lekure. 

Perdorimi:
Aplikohet 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe me pas cdo 2 ore sipas nevojes. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori