VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 30 LAIT*200 ML Trego me te zmadhuar

VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 30 LAIT*200 ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,970.00

Pagesë me para në dorë

L3,300.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 30 LAIT*200 ML

Qumesht mbrojtes kunder rrezeve te diellit qe gjithashtu ofron mbrojtje nda reres, klorit dhe kripes se detit. 
Forcon barrieren mbrojtese te lekures kunder agresoreve te jashtem fale permbajtjes se ujit vullkanik Vichy. Gjithashtu fale permbajtjes se acidit hialuronik ofron hidratim per 24 ore. 
Nuk le shenja te bardha ne lekure dhe nuk e le lekuren te ngjitshme. 

Rezistente ndaj ujit. Nuk lejon ngjitjen e reres ne lekure. 
I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave edhe ato me sensitivet. 

Perdorimi:
Aplikohet 30 minuta para ekspozimit dhe me pas cdo 2 ore sipas nevojes. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori