LA ROCHE POSAY EFFACLAR MICROPEELING *400ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY EFFACLAR MICROPEELING *400ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY EFFACLAR MICROPEELING *400ML

Xhel pastrues i pershtatshem per lekurat me imperfeksione. 
Heq papastertite nga lekura, pastron poret ne thellesi dhe largon yndyren e tepert duke e lene lekuren te bute. Lufton aknet. 
Permban acid salicilik me veti antiinflamatore, rregullues i sebumit dhe bakteriostatik. Zvogelon acarimin e lekures duke bere ribalancimin e mikrobeve ne lekure. Ndihmon ne pastrimin e pikave te zeza dhe te bardha si dhe largon te gjitha papastertite. Ka veprim te bute eksfoliant duke bere keshtu largmin e qelizave te vdekura. 

Perdorimi:
Aplikohet ne lekure te laget, masazhohet dhe shpelahet me uje te bollshem. Nuk keshillohet perdorimi ne zonen e syve. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori