CURAPROX BABY DUO TOOTHBRUSH PINK Trego me te zmadhuar

CURAPROX BABY DUO TOOTHBRUSH PINK

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L1,230.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX BABY DUO TOOTHBRUSH PINK
Më në fund fëmijët e vegjël dhe bebat mund te gëzohen duke pasur dhëmbe të pastër sapo dhëmbët e parë dalin.Duke përdorur fijet CUREN® më të vegjëlve u sigurohet një eksperiencë pastruese delikate dhe efikase pa dëmtuar mukozën orale. Kjo furcë është projektuar në bashkëpunim me Prof. Dr. med. dent. Adrian Lussi dhe Dr. med. dent. Nadia-Marina Kellerhoff  në Universitetin e Bernës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori