LA ROCHE POSAY HYALU B5 SERUM *30ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY HYALU B5 SERUM *30ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY HYALU B5 SERUM *30ML

Serum anti-age me veti riparuese dhe rigjeneruese. Rekomandohet ne lekure te lodhur qe ka humbur elasticitetin. 
Kombinim i 3 perberesve te fuqishem:

  • Acid hialuronik - hidraton dhe mbush lekuren 
  • Vitamine B5 
  • Madecassoside
I pershtatshem dhe per lekurat me sensitive. 

Perdorimi:
Aplikohen 3-4 pika ne mengjes dhe ne darke. Mund te perdoret i  vetem ose te vendoset para vendosjes se hidratuesit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori