Jointace Max *84Tab Trego me te zmadhuar

Jointace Max *84Tab

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOINTACE MAX *84TAB

Jointace Max është krijuar për të ndihmuar në ruajtjen e dietës tuaj me ushqyes të veçantë që ndihmojnë shëndetin e kockave të cilat janë të rëndësishme për mirëqenien afatgjatë dhe mbajtjen e një stili jetese aktive.

Mbajtja e një jete aktive sigurohet duke ushqyer kockat me elementët :

Kolagjen Lloji II,

Omega-3 ,

Kondroidtinë,

Glukozaminë dhe vitaminë D ,C,E,B12

  • Një kombinimi kolagjenit me glukozaminën e kondroitinën si dhe vitaminat (Vit.C Vit E Vit D) ,Omega-3 dhe ekstrakti i xhinxherit  vendos në levizje çdo qelizë të muskujve tuaj.
  • Stimulon në rigjenerimin e masës së muskujve duke ndihmuar në shërimin e shpejt të lëndimeve nga aktiviteti fizik. Ai gjithashtu do ju lehtesojë dhimbjet nga artriti. 

Përdorimi :

Një tabletë Glukosaminë (blisteri ngjyrë blu)

Një tabletë Kolagjen ( blisteri ngjyre rozë)

Një kapsulë Omega-3 (blisteri ngjyrë turkeze)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori