PHYTO SET2019 PHYYOKERAT  EXT CR100ML+MMMASK+SHAMP Trego me te zmadhuar

PHYTO SET2019 PHYYOKERAT EXT CR100ML+MMMASK+SHAMP

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,277.50

Pagesë me para në dorë

L4,370.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO SET2019 PHYYOKERAT EXT CR100ML+MMMASK+SHAMP

Krem pa shplarje që ushqen, rigjeneron dhe mbron flokët duke shtuar butësinë, shkëlqimin dhe forcën e tyre. Teksturë e pasur por e lehtë, përthithet menjeherë duke dhënë efekt pas përdorimit të parë edhe tek flokët më të thatë e më të dëmtuar.

Përbërës aktiv:

  • Gjalp Sapote: i pasur me acide ynyrore të pamgopura omega-6
  • Vaj Baobab: rivendos shtresën hidrolipidike mbrojtëse
  • Keratinë: Kompleks biomimetik me 18 aminoacide për të zëvendësuar keratinën natyrale të flokëve

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet një sasi e vogël në flokë të thatë përgjatë gjatësisë së flokut. Përdoret edhe para se të vazhdohet me stilimin e flokut.

NE PAKETIM PERFITOHEN FALAS PHYTOKERATINE EXTREME SHAMPO MM 50ML DHE PHYTOKERATINE EXTREME MASK MM 50ML

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori