LIERAC BODY - NUTRI + LAIT RELIPIDANT *400ML Trego me te zmadhuar

LIERAC BODY - NUTRI + LAIT RELIPIDANT *400ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,175.00

Pagesë me para në dorë

L2,900.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BODY - NUTRI + LAIT RELIPIDANT *400ML

Qumesht ushqyes per trupin me teksture te lehte dhe qe perthithet shpejt. Ndihmon ne ristrukturimin e filmit hidro-lipidik qelizor. Ideal per lekura shume te thata dhe sensitive. 

Permbajtja:

  • Gjalp Shea - riparon, hidraton dhe zbut lekuren
  • Ure 7% - ben mbajtjen e ujit ne shtresat e lekures duke siguruar integritetin e struktures se lekures.
  • Vaj Kartami - i pasur ne acid linoleik me veti ushqyese dhe zbutese te lekures. gjithashtu i pasur ne vitamine E dhe antioksidante te tjere te cilet i japin lekures elasticitetin qe  inevojitet.


Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne gjithe trupin

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori